Apie mus

UAB „UNIS Steel Baltija“ moderni ir nuolat besiplečianti įmonė, kurios pagrindinis tikslas – bendradarbiaujant su klientais, prisitaikyti prie individualių poreikių, todėl mums svarbiausia atsidavimas, aukšti aptarnavimo standartai bei profesionalus ir greitas problemų sprendimas.

Jau daugiau nei dešimt metų esame patikimi ir profesionalūs metalų tiekėjai. Įmonės veiklos pradžia laikomi 2005 metai, tuomet buvome žinomi kaip UAB „Klockner Baltija“, ir priklausėme koncernui Klockner Stahl – und Metallhandel GmbH. Iki 2010 metų pardavimų apimtys nebuvo didelės, tačiau galėjome pasigirti stabilumu ir nuolat augančiu mūsų profesionalumu pasitikinčių klientų ratu. 2010 metais įmonės pardavimų skaičius itin padidėjo, nes pradėjome siūlyti platesnį metalo gaminių asortimentą. Tai leido ne tik prisitaikyti prie jau esamų klientų poreikių, bet ir įgyti naujų partnerių, kurie mūsų paslaugomis naudojasi iki šiol. Didėjant metalo gaminių poreikiui ir besiplečiant klientų ratui, 2011 metų gruodžio mėn. buvo atidarytas regioninis sandėlis adresu Televizorių 3, Šiauliai. 2012 metų birželio mėn. veiklą pradėjo regioninis sandėlis adresu Pramonės 97, Vilnius. Per 2012 metų laikotarpį įmonė optimizavo IT infrastruktūrą ir skyrė daug dėmesio darbo vietų modernizavimui.

2012 metais koncernas Klockner Stahl – und Metallhandel GmbH nusprendė parduoti rytų Europos įmonių grupės akcijas, ir naujuoju įmonės akcininku tapo Bosnijos ir Hercegovinos metalurgijos gamykla AD UNIS fabrika cijevi Derventa. Naujasis įmonės akcininkas, prijungdamas įmonę prie  BALKANSTEEL išplėtoto įmonių tinklo, užsibrėžė tikslą sukurti naują, tvarią grupę.

2013 metais akcininkų sprendimu įmonės pavadinimas iš UAB „Klockner Baltija“ buvo pakeistas į UAB „UNIS Steel Baltija“. Po šių pasikeitimų UAB „UNIS Steel Baltija“ sėkmingai vystosi ir plėtoja veiklą Baltijos šalyse. Mūsų pasiryžimą, profesionalumą ir pastangas patvirtina 2011, 2012 ir 2015 metais UAB „Creditinfo Lietuva“ suteikti „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatai, patvirtinantys, kad esame patikimi, mokūs partneriai, kurie visada ir laiku įvykdo savo įsipareigojimus. Be to, 2014 metais buvome įvertinti ir „Gazelės“ titulu, įrodančiu, jog gebame stabiliai didinti pardavimus ir pelningai dirbti.

Šiuo metu įmonėje  – Šiauliuose, Klaipėdoje ir Vilniuje – bei prekybiniuose sandėliuose Šiauliuose ir Vilniuje dirba apie trisdešimt profesionalų, daugelis jų turi daugiau nei penkerių metų patirtį pardavimų ir klientų aptarnavimo srityse. Mūsų veikla yra reglamentuota įstatymais ir atitinka tarptautinius standartus. Laiku ir efektyviai tiekiame metalo gaminius didžiausioms Lietuvos, Latvijos, Estijos ir kitų šalių įmonėms, o tiekėjais renkamės tik patikimus Europos šalių, Turkijos gamintojus.